Фронтальні навантажувачі: основні переваги та сфера застосування

Спеціальна техніка створюється під конкретні завдання у галузі будівництва, вантажно-розвантажувальних робіт, обслуговування об’єктів інфраструктури. Однак у таких областях є універсальні пристрої, покликані вирішувати безліч суміжних завдань. Одним із таких засобів виступає фронтальний навантажувач.

Основні характеристики

Даний тип спецтехніки є колісним транспортним засобом, де робочий орган встановлюється спереду по ходу руху. Як знаряддя можуть бути ковші, скребки, підйомні вила. Все це обладнання може замінюватись, роблячи таким чином навантажувач універсальним засобом для вантажно-розвантажувальних робіт

Також спецтехніка може переміщати вантаж на певну відстань, піднімати його або опускати. Серед основних видів дій виділяють такі:

  1. Робота в кар’єрі або шахті, де ковшем виймається порода і переміщається у вагонетки, транспортери або кузов вантажного автомобіля.
  2. Робота в складських та логістичних комплексах, де за допомогою вил можуть підніматися або зніматися піддони, великогабаритні чи довгі предмети.
  3. Розчищення території, збирання сипких матеріалів, включаючи сніг.
  4. Використання як засіб для очищення приміщень або майданчиків, коли навантажувачі оснащуються мітлами, мийками та іншим навісним обладнанням такого типу.

Для роботи з фронтальними навантажувачами варто купить 2птс4 – причіп для трактора, щоб забезпечити транспортування вантажів на значні відстані.

Фронтальні навантажувачі створюються з дизельним, бензиновим або електричним двигуном. Останні варіанти використовуються для роботи у приміщенні. Спецтехніка також може виконувати роль тягача, перевозячи причіп 2птс4.

Переваги

Універсальність цього транспортного засобу дозволяє експлуатувати його у різних галузях, починаючи з сільського господарства та закінчуючи логістикою, торгівлею. Є варіанти, що відрізняються за габаритами, номінальною потужністю.

Усі фронтальні навантажувачі забезпечують хороший круговий огляд під час виконання робіт, включаючи рух із піднятим ковшем або вилами. Техніка має високий ККД та питому потужність, тобто навіть міні-навантажувач може підняти значну масу вантажу на висоту 2-3 метри.

Навантажувачі створюються надійними, вони повністю виправдовують витрати на покупку. Витримують інтенсивну щоденну експлуатацію за будь-яких погодних умов, добре тримають зчеплення з будь-якою поверхнею, є маневреними.