Які хвороби лікує лікар отоларинголог і за яких симптомів звертатися

Лікар-отоларинголог допоможе при хворобах горла, носа чи вух. До нього звертаються, якщо виникли проблеми зі слухом, голосом. Часто спеціальність лікаря вказується як абревіатура ЛОР. Фахівець може проводити дослідження людських органів, призначати аналізи та лікування. Для розуміння всіх можливостей, пропонується дізнатись детальніше про ЛОР на сайті.

Основні види симптомів, коли потрібно звернутися до лікаря

Зазвичай у більшості випадків хворі йдуть на прийом до терапевта, проте існує ціла низка ситуацій, коли потрібно відразу звертатися до отоларинголога. Це насамперед:

  1. Інфекційні захворювання типу отиту, як у вусі виникає біль, шум чи інші неприємні явища.
  2. Глухота чи обмежений слух. Це можуть бути вроджені причини або явища, що виникли в результаті травм, потрапляння різних предметів або речовин.
  3. Розростання або запалення мигдаликів у глотці та носоглотці.
  4. Болі у горлі при розвитку ангіни, що може бути симптомом проникнення інфекції.
  5. Гайморит та інші синусити.
  6. Прояв риніту, хронічного нежитю.
  7. Ларингіти чи втрата голосу, хрипоту в горлі. Тонзиліти та інші види запальних процесів.
  8. Постійні носові кровотечі.
  9. Викривлення носової перегородки.

Також до ЛОР потрібно звернутися при головних болях, вони часто викликаються проблемами з вухами, носом. У всіх випадках допоможе приватний львівський медичний центр “ІНЛОР”. Він приймає пацієнтів із будь-якими видами недуг вуха, горла чи носа, здатний допомогти при різних стадіях захворювань.

Особливості центру

Найважливішою стадією прийому є точний діагноз. При захворювання такого роду не завжди можна швидко і правильно визначити тип недуги і причини, що його викликали. У центрі “ІНЛОР” є різноманітне та передове обладнання, що дозволяє розглянути порожнини рота, носа, вух, провести якісні аналізи та виявити хворобу, її стадію та причини.

Проводяться різні медичні процедури типу видалення сторонніх предметів або речовин, інвазивне втручання для ліквідації фурункулів, виправлення кривизни носової перегородки. Видаляються кісти, вушні пробки, використовується фонофорез, лазеротерапія, інгаляції та інші лікувальні процедури.

Ціни на послуги враховують складність захворювання, обсяг робіт, що виконуються, проте всі вони доступні більшості пацієнтів. Будь-які роботи проводяться на високому рівні завдяки кваліфікації фахівців та їх технічної оснащеності.