Послуги адвокатів: та як правильно до них звертатися

Будь-яка діяльність людини вимагає суворо дотримання норм законодавства. Це стосується організації та ведення бізнесу, складання документів, звернення до будь-яких державних інстанцій.

Якщо діяти за правилами та відповідно до встановленої процедури, можна досягти ефективного результату, інакше всі рішення будуть звернені проти суб’єкта. Для правильної організації процесу пропонують послуги адвокатів на www.blp.com.ua.

Необхідність залучення юриста

Найважливішою особливістю адвоката є точне та глибоке знання всіх законів, що стосуються певних справ чи сторін життя. Їхнє рішення можливе лише у правовому полі, що може забезпечити позитивний результат справи.

Необхідно розуміти, що адвокати – це юристи, які мають важливі повноваження. Вони можуть зберігати таємницю клієнта, брати участь у розслідуванні справ, бути присутніми на допитах, складати документи, представляти в різні інстанції. Найважливішою функцією адвоката є можливість представити в суді та вести справу від імені наймача.

Адвокат може зробити запит у справі, де він бере участь, і повинен отримати офіційну відповідь, яку можна буде використовувати як аргумент або доказ. Усі дії юриста є офіційними.

Послуги

Серед основних варіантів надання послуг, варто виділити:

  1. Проведення повного правового аналізу ситуації, фактів, свідоцтв та документів.
  2. Консультація клієнта з усіх питань, у яких адвокат є фахівцем.
  3. Вивчення обставин та документів, експертний висновок щодо них.
  4. Складання позовних заяв, клопотань, скарг та інших документів, їх подання до відповідних інстанцій.
  5. Подання інтересів клієнта в суді та інших організаціях, у присутності клієнта, або за його відсутності.
  6. Аналіз усіх обставин справи, правозастосовної практики та чинних законів, щоб виявити позитивні сторони для клієнта та отримати з них користь. Адвокат має право відстоювати інтереси наймача всіма законними способами, включаючи оскарження рішення державних органів, складання та подання апеляцій.
  7. Надання юридичної допомоги під час проведення слідчих дій: складання протоколу; проведення обшуку чи допиту.

У деяких випадках, передбачених законом, людині можуть надаватися безкоштовні адвокатські послуги, якщо вона не має фінансових можливостей їх замовити.